Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Biedriņš atkal starta pieciniekā; Warriors uzvar trešo maču pēc kārtas

Trešo uzvaru pēc kārtas Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārajā turnīrā svētdien izcīnīja latviešu centra Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas Warriors vienība, kas izbraukumā ar 100:99 uzveica Minesotas Timberwolves.

Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki Timberwolves bija iekrājuši 14 punktu pārsvaru, kuru gan Warriors līdz puslaika noslēgumam samazināja līdz trim punktiem - 52:55. Otrajā puslaikā nevienai no komandām neizdevās iegūt vērā ņemamu atrāvienu, bet saspringtā galotnē pie uzvaras tika viesi - 100:99.

Biedriņš otro spēli pēc kārtas laukumā devās Warriors sākumsastāvā, 12 minūšu un 28 sekunžu laikā izcīnot vienu atlēkušo bumbu un bloķējot divus pretinieku metienus. Tāpat latvieša rēķinā viena rezultatīva piespēle un trīs piezīmes. Metienus pa grozu Biedriņš neveica, bet izcēlās ar sliktāko +/- rādītāju komandā (mīnus 12).

Uzvarētāju labā 23 punkti un astoņas piespēles Džeretam Džekam, bet 22 punkti un 13 atlēkušās bumbas Deividam Lī. Tikmēr Timberwolves labā 23 punkti un 12 atlēkušas Derikam Viljamsam.

Ar 33 panākumiem 56 spēlēs Warriors saglabājuši 6.vietu Rietumu konferencē.