Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Filadelfija pārspēj Čikāgu NBA Austrumu līderu duelī

Ceturtdien NBA čempionātā pie ceturtās uzvaras pēc kārtas tika Filadelfijas 76’ers basketbolisti, kuri savā laukumā ar 98:82 pārspēja Austrumu konferences līderus Čikāgas Bulls. Citā spēlē Losandželosas Clippers pašā mača galotnē ar 107:105 sagādāja zaudējumu Jūtas Jazz basketbolistiem.

Pēc puslaika 76’ers bija iekrājuši piecu punktu pārsvaru (49:44), bet 3.ceturtdaļā pievienoja vēl 15 (26:11), kas izšķīra uzvarētāju. Andre Iguoadalas kontā 19 punkti un deviņas atlēkušās bumbas, tikpat punktu arī uz maiņu nākušajam Tadeušam Jangam. Čikāgai tikai viens no starta piecinieka spēlētājiem – Deriks Rouzs – spēja gūt vairāk par deviņiem punktiem (18), bet rezultatīvākais ar 20 bija Sīdžejs Vatsons.

Arīdzan pie ceturtās uzvaras pēc kārtas tika Clippers, kas saspringtā galotnē ar 107:105 pārspēja Jazz, tādējādi pakāpjoties uz 2.vietu Rietumu konferencē (13-6). Spēles gaitā neviena no komandām nespēja atrauties vairāk kā 10 punktu attālumā, bet pēdējās 12 minūtes Losandželosa uzvarēja (35:31), kas izrādījās pietiekami panākumam. Clippers rindās atkal plosījās Bleiks Grifins, šoreiz viņam 31 punkts un 14 bumbas zem groziem, bet rezultatīvākais ar 34 punktiem un 11 piespēlēm bija Kriss Pols. Jazz sastāvā ar 27 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām atbildēja Als Džefersons.

NBA spēļu rezultāti
76’ers – Bulls 98:82

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...