Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Latvijas basketbola līgas pusfināla sērijas otrajā spēlē VEF Rīga basketbolisti zaudē BK Ventspils komandai – 79:84 (35:39). Sērijā līdz trijām uzvarām vadībā ar 2:0 ir ventspilnieki, kuri pirmajā spēlē savā laukumā izcīnīja uzvaru 73:58.Pirmajā puslaikā laukumā valdīja līdzīga cīņa. Nevienai komandai ilgu laiku neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru – lielākais bija seši punkti, ko 15.

minūtē panāca ventspilnieki (23:29).Trešās ceturtdaļas vidū viesi pēc rezultatīvi spēlējušā Bernarda Kinga metiena panāca 51:42 pārsvaru, ko divu minūšu laikā vefieši likvidēja – 52:52. Tomēr BK Ventspils basketbolisti tikpāt ātri atjaunoja 8 – 10 punktu starpību, ko pretiniekiem līdz spēles beigām vairs neizdevās būtiski apdraudēt.Rezultatīvākie rīdzinieku rindās bija Jurijs Aleksejevs (17 p.), Rolands Freimanis un Jevgeņijs Koļesņikovs (pa 15 p.). BK Ventspils labā Kings guva 19 punktus, Ronalds Zaķis 13 un Akselis Vairogs 11 punktus.Trešā spēle paredzēta 5.maijā.Svētdien otro maču aizvadīs otrā pusfināla pāris ASK Rīga – Barons/LMT. Sērijā ar 1:0 vadībā ir baroni.