Freimanim "double-double" pārliecinoši uzvarētā Polijas čempionāta spēlē

Latvijas basketbolists Rolands Freimanis trešdien guva 21 punktu un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, Jānis Bērziņš pievienoja divus punktus, un viņu pārstāvētā Zelonas Guras Stelmet Enea komanda svinēja pārliecinošu uzvaru Polijas čempionāta spēlē savā laukumā.

Stelmet Enea mājās ar rezultātu 104:76 (24:24, 22:13, 26:10, 32:29) pārspēja Bidgoščas Astoria komandu.

Freimanis spēlēja 23 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no pieciem divpunktu un piecus no desmit trīspunktu metieniem, kļūdams par mača rezultatīvāko dalībnieku. Viņa kontā arī desmit atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēlēs un pa trim piezīmēm un izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem pretiniekam, kā arī lietderības koeficients 26.

Bērziņš laukumā pavadītajās desmit minūtēs un 48 sekundēs realizēja vienu no trim divpunktu metieniem, kā arī garām grozam raidīja četrus "trejačus" un divus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas, trīsreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja divas piezīmes un iekrāja efektivitātes koeficientu mīnus pieci.

Pretiniekiem 16 punktus guva un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja Korijs Senderss.

Zelonas Guras komanda ar 20 uzvarām 22 spēlē turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, Mārtiņa Laksas pārstāvētā Ļubļinas Start ar 14 panākumiem 20 mačos ir piektā, bet Roberta Stumbra pārstāvētais Radomas HydroTruck klubs ar sešām uzvarām 22 cīņās ir priekšpēdējais starp 16 vienībām.