Krievijas Olimpiskās komitejas komanda aptur Serbiju 3x3 basketbola turnīra pusfinālā

Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda trešdien kļuva par pirmo finālisti Tokijas olimpisko spēļu 3x3 basketbola turnīrā.

OKR strītbolisti pusfinālā ar rezultātu 21:10 pārspēja pasaules vadošo komandu Serbiju.

Otrā pusfinālā Latvija plkst.12.40 mēros spēkus ar Beļģiju.

OKR un Serbijas duelī pirmās minūtēs cīņa ritēja punkts punktā, bet pēc tam krievi strauji palielināja savu pārsvaru, svinot negaidītu uzvaru.

Krievijas komandā ar 11 punktiem izcēlās Aleksandrs Zujevs, kurš realizēja četrus tālmetienus. Serbijai piecus punktus guva Dušans Buluts.

Otrdien ceturtdaļfinālā Latvija pieveica Japānu ar 21:18, bet Beļģija vietu pusfinālā nodrošināja, ieņemot otro vietu grupā.

Grupu turnīra otrajā spēlē pārāka ar 21:20 bija Beļģija.

Grupā abas komandas izcīnīja pa četrām uzvarām septiņās spēlēs, taču labāki papildrādītāji Beļģijai deva otro, Latvijai - trešo vietu.

Grupu turnīrā latvieši ar 21:14 uzvarēja Poliju, ar 20:21 atzina Beļģijas pārākumu, ar 18:17 uzvarēja Ķīnu un ar 21:18 pieveica Japānu, ar 16:22 piekāpās Serbijai un ar 15:19 - Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) vienībai, bet otrdien uzvarēja Nīderlandi ar 22:18.

Beļģija grupu turnīrā uzvarēja arī OKR komandu, Nīderlandi un Poliju, bet zaudēja Japānai, Serbijai un Ķīnai.

Pusfinālu zaudētāji plkst.15.15 cīnīsies par bronzas medaļām, bet uzvarētāji plkst.16.25 - par zeltu. Abas spēles tiešraidē translēs LTV7.