Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Tokija-2020

Paralimpieši dodas uz Tokiju; pirmie starti 27. augustā

Trīs Latvijas paralimpiskie sportisti, tai skaitā paravieglatlēti - Aigars Apinis un Diāna Dadzīte -, piektdien devās uz Tokiju, lai startētu Tokijas paralimpiskajās spēlēs, ziņo Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) preses dienests.

FOTO: Muižniece pasniedz Atzinības rakstus olimpiskajiem medaļniekiem

Ceturtdien, 12. augustā, Izglītības un zinātnes ministrijā ciemojās Tokijas2020 olimpisko spēļu medaļnieki. Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece un IZM valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs pasniedza medaļniekiem ministrijas Atzinības rakstus, kā arī pateicās treneriem.

Olimpiskā brīža iespēja

Piesardzīgo optimismu Tokijā attaisnoja Latvijas olimpiskā delegācija, kas no Japānas galvaspilsētas pārveda divas godalgas, turklāt vēl virkne atlētu palika viena panākuma attālumā no tās. Lielākā daļa no šīs olimpiskās komandas līderiem pauduši gatavību līdzīgā līmenī startēt arī nākamajās spēlēs Parīzē. Tostarp vairums pieredzējušo atlētu neslēpj, ka olimpiskā cikla "saīsināšanās" ir viens no galvenajiem argumentiem sportista karjeras pagarināšanai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide