Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Liepājas lauvas pagarinājumā pārspēj Viļņas Perlas basketbolistus

Kluba Liepājas lauvas basketbolisti Baltijas līgas kārtējā spēlē trešdien savā laukumā ar 98:97 (40:45) pagarinājumā uzvarēja kaimiņus turnīra tabulā, Roberta Štelmahera trenēto Viļņas Perlas komandu. Liepājnieki 15 spēlēs izcīnījuši piecas uzvaras.Pirmajā ceturtdaļā toni laukumā noteica mājinieki, kuri lielāko pārsvaru sasniedza sestajā minūtē (15:8).

Viesi starpību diezgan ātri likvidēja, bet pēc veiksmīgi aizvadīta otrās ceturtdaļas vidus posma panāca 42:33.Trešajā ceturtdaļā Perlas pārsvars turējās 3 – 8 punktu robežās, bet ceturtās sākumā Liepājas lauvām beidzot izdevās panākt sāncenšus (69:69) un pēc tam arī izvirzīties vadībā (74:71). Nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieki bija vadībā 85:79, taču nespēja pārsvaru nosargāt.Papildlaikā liepājnieki vēlreiz ieguva sešu punktu handikapu (92:86) un vēlreiz to iztērēja (92:92), tomēr beigās svinēja laimīgu uzvaru. Laukuma saimnieku labā 28 punktus guva Eštons Mičels, kurš arī realizēja izšķirošo trīspunktu metienu 20 sekundes līdz pagarinājuma beigā.Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 11-2, Rūdupis 10-4, Tartu Rock 10-5, Nevežis 9-4, BK Ventspils 9-4, Kalev/Cramo 8-5, Šiauliai 7-7, Dolphins 6-8, Liepājas lauvas 5-10, Perlas 5-10, TTU/Kalev 4-11, BK Valmiera 1-15.