Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Liepājas metalurga basketbolistes izcīnījušas LSBL bronzas godalgas

Par Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) bronzas medaļu ieguvējām ceturtdien kļuva Liepājas metalurga basketbolistes, kas finālsērijas piektajā, izšķirošajā spēlē galvaspilsētā pārspēja TTT Rīga-Juniores ar 67:63. Visā sērijā liepājnieces uzvarēja ar 3-2.

Liepājniecēm spēles pirmajā pusē piederēja liels pārsvars un līdz puslaika beigām viņas ieguva jau 19 punktu pārsvaru (39:20). Šķita, ka uzvaras liktenis ir jau izšķirts, tomēr pēc pārtraukuma rīdzinieces atspēlējās. Pirms pēdējās ceturtdaļas Liepājas metalurgam bija tikai divu punktu pārsvars (48:46) un pēdējā perioda sākumā pat izvirzījās vadībā (52:50).

Vēl divas minūtes un 35 sekundes pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 58:58. Tad sekmīgu izrāvienu veica liepājnieces, gūstot septiņus punktus pēc kārtas un 44 sekundes pirms beigām panākot 65:58.

Liepājas komandas līdere Sabīne Niedola šoreiz guva 25 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, sešas reizes pārķēra bumbas un izdarīja četras piespēles. 23 punktus guva Kristīna Cirša.

TTT Rīga-Juniores komandā 15 punktus guva Liene Priede.