Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Liepājas metalurgs izcīna uzvaru LSBL “mazā fināla” pirmajā spēlē

Kluba Liepājas metalurgs basketbolistes ar uzvaru sākušas Latvijas sieviešu basketbola līgas finālsēriju par trešo vietu. Ceturtdien pirmajā spēlē Rīgā liepājnieces ar 65:50 (33:28) pārspēja RTU/Merks komandu.Otrā spēle sērijā līdz trim uzvarām paredzēta svētdien Liepājā.Spēles sākumā vadību pārņēma Liepājas metalurga basketbolistes ar Sabīni Niedolu priekšgalā, taču jau otrās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieces bija panākušas izlīdzinājumu (17:17).

Neveiksmīgas mājiniecēm bija četras minūtes pirmā puslaika beigās, kad viņas zaudēja desmit punktus pēc kārtas (23:33), taču trešās ceturtdaļas laikā arī šis deficīts tika likvidēts (41:42). Otrā puslaika vidū, Niedolai gūstot 10 punktus pēc kārtas, liepājnieces vēlreiz atbildēja ar īsu spurtu (56:41), un šoreiz RTU Merks basketbolistēm atspēlēties vairs neizdevās.Niedola spēli beidza ar 35 gūtiem punktiem un 15 atlēkušajām bumbām.Piektdien Cēsīs notiks LSBL čempionāta finālsērijas otrā spēle – mājinieces savā laukumā uzņems TTT Rīga komandu un centīsies revanšēties par pirmajā mačā ciesto zaudējumu (65:73).