Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Maiami Heat izlīdzina rezultātu NBA finālsērijā

Maiami Heat basketbolisti teju izsēja 17 punktu pārsvaru viesos pret Oklahomasitijas Thunder, tomēr spēles galotni aizvadīja sekmīgāk, izcīnot uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas 2.mačā – 100:96. Pa 32 punktiem guva abu komandu līderi – Lebrons Džeimss un Kevins Durants.

Sākums viesu izpildījumā bija graujošs – 25:8. Thunder gan veiksmīgāk nospēlēja atlikušās divarpus minūtes ceturtdaļā, samazinot starpību līdz pieklājīgākam 15:27. Pēc pirmā puslaika vēl samērā pārliecinoši vadībā turējās Heat (55:43). Otrajā puslaikā laukumā bija vērojama līdzīga cīņa, taču Heat pārsvars ruka un mača pēdējā minūtē Thunder pietuvojās līdz 96:98. Atlikušajā laikā precīzi nebija Thunder līderu metieni, bet Džeimss ar diviem sodiņiem noteica spēles beigu rezultātu – 100:96.

Bez 32 gūtiem punktiem Džeimsam arī astoņas atlēkušās bumbas un piecas piespēles. Piekto izslēgšanas spēli pēc kārtas viņš atzīmējies ar vismaz 30 punktiem – tas ir jauns Heat kluba rekords. Dveins Veids komandai palīdzēja ar 24 punktiem, beidzot lielu ieguldījumu deva arī pēdējais zvaigžņotā trio dalībnieks Kriss Bošs – 16 punkti, 15 bumbas zem groziem. Mājiniekiem  Durants (32), Vestbrūks (27) un Hārdens (21) trijatā guva 80 no 96 komandas punktiem.

Līdz ar to NBA finālsērijas rezultāts kļuvis 1:1. Nākamā spēle svētdien paredzēta Maiami.