Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

NBA: Thunder izslēdz spēcīgos Spurs, Rietumu finālā pret Warriors

Oklahomsitijas Thunder vienība ceturtdien savā laukumā ar 113:99 pieveica Sanantonio Spurs komandu NBA Rietumu konferences pusfināla sestajā spēlē, visā sērijā triumfējot ar 4-2. Cīņā par iespēju spēlēt NBA finālā Thunder eksaminēs pašreizējos čempionus, daudzus NBA rekordus pārspējušos Goldensteitas Warriors.

Labu pamatu uzvarai Thunder ielika jau pirmajā puslaikā, kuru uzvarēja ar 55:31, tostarp otro ceturtdaļu ar 30:12. Otrajā puslaikā Spurs pamazām atspēlējās, tomēr mājinieku uzvaru apdraudēt nekādi nespēja. Uzvarētājiem 37 punkti un deviņās atlēkušās Kevina Duranta rēķinā, bet 28 punktus un 12 piespēles pievienoja Rasels Vestbrūks.

Spurs vienībai, kura regulāro sezonu noslēdza ar otru labāko bilanci līgā (67-15), šoreiz no zaudējuma paglābties nepalīdzēja arī Kavi Lenarda 22 punkti un veterāna Tima Dankana 19. Vēl 18 punkti un 14 atlēkušās Lamarkusam Oldridžam.

Thunder konferences finālu sasnieguši jau ceturto reizi pēdējo piecu sezonu laikā, tomēr šo turnīra stadiju izdevies pārvarēt tikai reizi, kad 2012.gada pavasarī Oklahomsitija NBA finālsērijā ar 1-4 piekāpās Maiami Heat.

Tikmēr Austrumu finālā savus pretiniekus turpina gaidīt Klīvlendas Cavaliers. Otrā pusfinālā Toronto Raptors pirms piektdien paredzētās izbraukuma spēles ar 3-2 sērijā uzvar jau minēto Heat komandu.