Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas Celtics komanda izcīnīja uzvaru.

Pirmā puslaika pēdējās minūtēs Porziņģis uzbrukuma epizodē pagrieza kāju, bet turpināja maču. Nākamajā uzbrukumā latvietis prasīja nomaiņu un klibodams pameta laukumu.

Kā ziņo ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis, Porziņģis guvis labās kājas ikra muskuļa savainojumu. Otrdien tiks veikti padziļināti izmeklējumi, taču pirmās pārbaudes liecina, ka viņš varētu būt izvairījies no Ahileja cīpslas traumas.

Piecas minūtes pirms spēles beigām potītes savainojumu guva Džeisons Teitams.

"Celtics" viesos ar rezultātu 102:88 (34:24, 19:12, 28:23, 21:29) uzvarēja Maiami "Heat" komandu. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-1 vadībā "Celtics".

Porziņģis laukumā pavadītajās 13 minūtēs un 31 sekundē realizēja vienu no trim tālmetieniem un visus četrus soda metienus, bet nerealizēja divus divpunktu metienus. Viņa kontā bija arī trīs atlēkušās bumbas un viena piezīme.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Deriks Vaits, bet 20 punktus pievienoja Džeisons Teitams.

"Heat" komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Bams Adebajo, bet 19 punktus pievienoja Tailers Herro.