Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Thunder pārtrauc Spurs 20 uzvaru sēriju, samazina deficītu NBA Rietumu finālā

Oklahomasitijas_ Thunder _basketbolistiem ceturtdien izdevās pārtraukt Sanantonio Spurs 20 uzvaru sēriju Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta un izslēgšanas turnīra spēlēs. Thunder savā laukumā svinēja panākumu ar 102:82, tādējādi samazinot deficīti Rietumu konferences finālsērijā līdz 1:2.

Mājinieki ātri panāca 8:0 pārsvaru, tomēr Spurs atspēlējās, 1.ceturtdaļu noslēdzot jau savā labā (24:22). Līdz puslaika beigām, lielā mērā pateicoties komandas līderim Kevinam Durantam, Thunder izvirzījās vadībā ar +13 (54:41). Otrajā puslaikā Thunder pārsvars vairākas reizes pārsniedza 20 punktu robežu, bet spēles beigu rezultāts šaubas neradīja nevienam - 102:82.

Durants uzvarētāju labā iemeta 22 punktus, bet 19 pievienoja Tābo Šefolosa. Spurs labā pa 16 punktiem Stīvenam Džeksonam un Tonijam Pārkeram. Nākošā spēle sestdien notiks Thunder laukumā.

Tikmēr Austrumu konferences finālā nākamais mačs jau piektdien, tur Maiami Heat ar 2:0 sērijā ir vadībā pret Bostonas Celtics.