Rīgā +18 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

TTT Rīga atgūst vadību LSBL finālsērijā

Latvijas sieviešu basketbola līgas finālsērijas trešajā spēlē TTT Rīga komanda svinēja pārliecinošu uzvaru 77:53 (39:31) pār SK Cēsis basketbolistēm. Rezultāts sērijā līdz trim uzvarām kļuvis 2:1 rīdzinieču labā. Ceturtā spēle notiks otrdien Cēsīs.Laukuma saimniecēm spēle sākās pagalam neveiksmīgi. Kļūdu un neveiksmīgu metienu sērija jau pēc pirmajām četrām minūtēm TTT Rīga trenerim Aigaram Neripam lika pieprasīt minūtes pārtraukumu – 0:10… Pamazām rīdzinieces iespēlējās un līdz pirmās ceturtdaļas beigām lielu daļu deficīta bija dzēsušas.

Toties otrās ceturtdaļas sākumā laukumā jau pilnīgi dominēja TTT basketbolistes. Viņas guva 15 (!) punktus pēc kārtas, panākot 25:16 pārsvaru, bet 18.minūtē bija jau 33:19. Pirmā puslaika izskaņā cēsniecēm ofensīvu gan izdevās mazliet piebremzēt.Toties trešās ceturtdaļas sākums atkal pagāja laukuma saimnieču zīmē, un pēc nospēlētām piecām minūtēm TTT Rīga sasniedza 47:31. Šajā brīdī spēle iznākums jau bija praktiski izšķirts.Atlikušajā laikā rīdzinieces, pateicoties aktīvai aizsardzībai un ārzemju spēlētāju rezultativitātei, saglabāja 15 – 20 punktu starpību.TTT Rīga labā Dženifera Leisija, Liza Vilisa un Latanja Vaita trijatā guva 47 punktus.

zxcc

LSBL čempionāta finālsērija

TTT Rīga – SK Cēsis 77:53 (10:16, 39:31, 58:39). Sērijā 2:1.

Leisija 21,Vaits 14, Vilisa 12, Brumermane 8 – Mena 13, Morisa 12, Valentiene 8

Vītoliņš: Šī bija mūsu labākā spēle turnīrā

Pret Slovākijas izlasi parādītais sniegums bijis labākais, kādu šajā turnīrā Latvijas hokejisti ir demonstrējuši, pēc uzvaras pasaules čempionāta mačā sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienīb...