Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

TTT Rīga-juniores uzvar pirmajā spēlē LSBL sērijā par 3.vietu

Latvijas sieviešu basketbola līgas finālsēriju par 3.vietu ar uzvaru piektdien sākušas TTT Rīga-juniores komandas basketbolistes, kuras ar 72:65 (33:34) savā laukumā uzvarēja Liepājas metalurgu.

Pirmajā puslaikā deviņu punktu pārsvaru ieguva Liepājas basketbolistes (25:16, 29:20). Taču līdz lielajam pārtraukumam TTT Rīga-juniores gandrīz visu starpību bija likvidējušas, bet trešajā ceturtdaļā dažu minūšu laikā no 39:38 panāca 51:40.

Pēdējā ceturtdaļā liepājnieces samazināja starpību līdz 66:63, tomēr galotnē rīdzinieces ņēma virsroku.

Uzvarētāju labā Anete Šteinberga guva 23, Anete Klintsone 18 un Liene Priede 15 punktus. Liepājniecēm 41 no komandas 65 punktiem guva Sabīne Niedola. Viņai arī 23 atlēkušās bumbas.

Sērijas otrā spēle paredzēta pirmdien Liepājā.

Otrā cīņa LSBL finālā par 1.vietu notiks svētdien, kad SK Cēsis savā laukumā uzņems TTT Rīga basketbolistes. Jau ziņots, ka pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru 91:56 svinēja cēsnieces.

Abas finālsērijas ritēs līdz trim uzvarām.