Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

VEF Rīga basketbolisti dramatiskā cīņā pieveic Valmieru

Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē VEF Rīga savā laukumā dramatiskā cīņā pieveica Valmieru ar 93:89, izšķirošo pārsvaru gūstot tikai spēles pēdējā minūtē.

Vēl pusotru minūti pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 88:88, mazliet vairāk nekā minūti pirms finālsvilpes Džerids Loids realizēja vienu no diviem soda metieniem un izvirzīja valmieriešus vadībā ar 89:88. Kad līdz spēles beigām bija atlikusi 51 sekunde, Jevgēņijs Koļesņikovs realizēja tālmetienu. Atlikušajā laikā abas komandas pieļāva pāris neprecizitātes, bet četras sekundes pirms beigām Edgars Jeromanovs ar diviem precīziem soda metieniem nodrošināja vefiņam uzvaru.

VEF Rīga rindās labākie punktu guvēji bija Māris Gulbis (22), Edgars Jeromanovs (19), Jevgēņijs Koļesņikovs (16) un Andrejs Šeļakovs (14), bet valmieriešiem - Džerids Loids (20), Ingus Bankevics (19) un Ronalds Klārks (14).

Vēl vienā spēlē Barons/LMT savā laukumā ar 114:77 sagrāva Gulbenes ASK/Buki vienību. Viesi turējās līdzi rīdziniekiem līdz otrās ceturtdaļas sākumam, kad Barons/LMT pamazām iekrāja arvien lielāku pārsvaru.

22 punktus uzvarētāju labā guva Giedrus Gusts, Armands Šķēle guva 20 punktus, bet 18 punktus sakrāja Adrians Henings. Gulbeniešiem labākais ar 21 punktu bija Artūrs Brūniņš.