Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

VEF Rīga basketbolisti pārspēj Štelmahera trenēto komandu

VEF Rīga basketbolisti trešdien izcīnījuši ceturto uzvaru Baltijas Basketbola līgas turnīrā, nostiprinoties līderpozīcijās turnīra tabulā. Rima Kurtinaiša trenētie vefieši savā laukumā ar 75:60 (37:24) pārspēja Roberta Štelmahera trenēto Viļņas komandu Perlas.Maču mājinieki iesāka ļoti iespaidīgi un pirmajās trijās minūtēs atstāja Štelmahera audzēkņus sausā – 11:0.

Turpinājumā viesi gan cīņas gaitu izlīdzināja un ilgāku laiku starpība turējās aptuveni desmit punktu robežās. Pārtraukumā ejot, plus 13.Trešajā ceturtdaļā galvenokārt ar Janičenoka un Keina pūlēm rīdzinieki starpību no 44:37 spēja pieaudzēt līdz 56:40. Taču pēc vairākām mājinieku paviršībām Perlas basketbolisti nekavējoties atbildēja ar 10 punktu sēriju (58:50). Minūtes pārtraukumā sakārtotā spēle Viļņas komandai neļāva panākumus attīstīt.Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 4-0, BK Ventspils 1-0, Dolphins 1-0, Rūdupis 2-1, Kalev/Cramo 1-1, Rock 1-1, Perlas 1-2, TTU/Kalev 1-2, Šiauliai 1-2, Nevežis 0-1, Liepājas lauvas 0-1, BK Valmiera 0-2.Latvijas klubi BK Valmiera, BK Ventspils un Liepājas lauvas kārtējās spēles aizvadīs piektdien.