Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

VEF Rīga Eiropas kausa 16 labāko komandu turnīra pirmajā spēlē zaudē Nimburkas klubam no Čehijas

VEF Rīga trešdien savā laukumā Arēnā Rīga Eiropas kausa otrā posma - 16 labāko komandu turnīra pirmajā spēlē ar 81:91 zaudēja ČEZ Nymburk no Čehijas, tomēr rezultāts īsti neataino spēles gaitu.__

VEF Rīga bija vadībā tikai pašā spēles sākumā, bet pēc tam noteikumus laukumā sev par labu sāka diktēt viesi, kas 53 sekundes pirms pirmā puslaika beigām ieguva 21 punkta pārsvaru, kad VEF Rīga atpūtā ejot bija samazinājusi rezultātu līdz 18 punktiem - 30:48. Čehijas spēcīgākais klubs uzspieda rīdziniekiem savu spēles stilu, labi cīnījās aizsardzībā. Otrajā ceturtdaļā savainojumu guva komandas kapteinis Kristaps Janičenoks, kurš tika aizvests uz slimnīcu, lai veiktu rentgenu savainotajam rokas īkšķim, arēnā uz rezervistu sola viņš atgriezās jau trešajā ceturtdaļā, taču laukumā vairs ne un tikai pēc rūpīgākas izmeklēšanas kļūs zināms viņa veselības stāvoklis.

Salīdzinājumā ar pēdējo spēli Krievijā VTB vienotajā līgā Kazaņā, VEF Rīga komandā laukumā bija atgriezies Antans Kavaļausks un Kortnijs Simss, tika iesaistīts arī amerikāņu jaunpienācējs Moriss Beilijs un vēlāk arī Brendons Boudrijs. Otrā puslaika sākumā viesi ieguva jau 23 punktu pārsvaru, vefieši to nedaudz samazināja līdz 16 punktiem, tomēr ļāva ČEZ Nymburk vēlāk izvirzīties vēl pārliecinošākā vadībā ar 27 punktiem (80:53), kad līdz spēles beigām bija palikušas nepilnas septiņas minūtes. Atlikušajā laikā vefieši uzvarēja ar 28:11.

Mājiniekiem ar 19 punktiem rezultatīvākie bija Sandis Valters un Kavaļausks. Uzvarētāju komandā 24 punktus guva Petrs Benda un 23 punktus Lemeins Vilsons.

Nākamo spēli Eiropas kausā VEF Rīga aizvadīs otrdien Spānijā pret Valencia, kas pirmajā spēlē viesos Dinkerkā ar 63:69 zaudēja Gravelines.

VEF Rīga spēle fotogrāfijās

Eiropas kausa spēle:

* VEF Rīga - ČEZ Nymburk 81:91 (20:21, 10:27, 21:26, 30:17)

VEF Rīga: Valters 19+4 RP, Kavaļausks 19+8 AB, Miledžs 15, Janičenoks 8, Beilijs 5,. Boudrijs 4, Bertāns 4, Keins 3, Jahovičs 2, Bērziņš 2

ČEZ Nymburk: Benda 24, Vilsons 23, Pumprla 10+9 AB., Lenzlijs 8, Simonss 8, Neimiks 6, Kremens 3, Sokolovskis 2, Lorenss 2+4 RP

AB - atlēkušās bumbas; RP - rezultatīvas piespēles

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...