Ceturtdiena, 3. oktobris
Ilizana, Elza

VEF Rīga FIBA Izaicinājuma kausa izcīņu beidz ar zaudējumu Belgradā

VEF Rīga kluba basketbolisti FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas F grupas pēdējās kārtas spēlē Belgradā ar 89:109 (42:51) piekāpās FMP komandai.Neatkarīgi no šīs spēles iznākumu vefieši jau bija zaudējuši izredzes iekļūt Izaicinājuma kausa izcīņas otrajā posmā un F grupas noslēguma tabulā ar divām uzvarām sešās spēlēs ieņēma trešo vietu.

Pēc līdzīga spēles sākuma pirmās ceturtdaļas nogalē un otrās sākumā laukuma saimnieki iekrāja 10 punktu pārsvaru (37:27), ko nosargāja līdz pat pirmā puslaika beigām.Pēc lielā pārtraukuma veiksmīgāk spēli atsāka vefieši, un jau pēc trim nospēlētām minūtēm gandrīz visa rezultāta starpība tika likvidēta (53:54). Līdz trešās ceturtdaļas beigām Belgradas komandas pārsvars svārstījās starp diviem un astoņiem punktiem.Tomēr ceturtajā ceturtdaļā FMP basketbolisti pilnībā pārņēma kontroli pār notiekošo laukumā un beigās svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru.Rezultatīvākie VEF Rīga sastāvā bija Ingus Bankevics un Alekss Renfro, kuru kontā pa 17 punktiem.F grupas sestās kārtas otrajā spēlē Turcijas klubs Banvit sagādāja sesto zaudējumu Okapi Aalstar komandai no Beļģijas – 99:84. Banvit un FMP basketbolisti jau pirms pēdējās kārtas bija nodrošinājuši pirmās divas vietas un ceļazīmes uz turnīra otro posmu.