Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Ventspils basketbolisti BBL spēlē uzvar Kalev/Cramo

BK Ventspils basketbolisti Baltijas līgas svētdienas spēlē savā laukumā sīvā cīņā ar 68:65 (36:40) pārspēja Tallinas komandu Kalev/Cramo. Līdzšinējās trijās spēlēs ventspilnieku kontā ir trīs uzvaras un turnīra tabulā viņi ieņem otro vietu aiz VEF Rīga (4-0).Visa pirmā puslaika laikā vadībā bija viesi, kuri lielāko pārsvaru (19:29) sasniedza 13.

minūtē. Pēdējā minūtē mājinieki gan starpību samazināja līdz minimumam (36:37).Dažu punktu pārsvaru tallinieši saglabāja arī pēc lielā pārtraukuma, līdz trešās ceturtdaļas izskaņā BK Ventspils spēlētājiem beidzot izdevās izvirzīties vadībā.Pēdējā posmā cīņa ritēja punkts punktā un vadībā pārmaiņus bija abas komandas. 5,8 sekundes līdz pamatlaika beigām Māris Gulbis realizēja divus soda metienus, un atlikušajā laikā Igaunijas klubam pilnvērtīga atbilde neizdevās.Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 4-0, BK Ventspils 3-0, Rūdupis 3-1, Dolphins 2-1, Nevežis 2-1, Rock 2-2, Kalev/Cramo 2-2, Šiauliai 2-3, Liepājas lauvas 1-2, Perlas 1-3, TTU/Kalev 1-4, BK Valmiera 0-4.23.oktobrī BK Ventspils aizvadīs izbraukuma spēli pret Tartu Rock vienību.