Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Ventspils basketbolisti zaudē FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma otrajā spēlē

Basketbola klubs Ventspils piedzīvojis zaudējumu FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma otrajā kārtā. K grupas spēle ventspilnieki viesos ar 75:77 (41:46) zaudēja Norčēpingas Dolphins basketbolistiem.Abas komandas šosezon vienreiz jau bija tikušās Baltijas Basketbola līgas ietvaros – novembra beigās Ventspilī uzvarēja laukuma saimnieki (79:68).

Arī otrdienas mača sākumā dominēja ventspilnieki, pirmās ceturtdaļas vidū panākot astoņu punktu pārsvaru (16:8). Taču ofensīvu attīstīt neizdevās, un priekšpēdējā minūtē mājinieki pat uz brīdi izvirzījās vadībā (20:21).Līdzīgā garā aizritēja arī otrā ceturtdaļā. Lielākoties vadībā bija viesi, taču viņu pārsvars nepārsniedza divu metienu tiesu. Vēl vairāk – otro puslaiku Zviedrijas klubs pabeidza ar septiņiem punktiem pēc kārtas un atpūtā devās ar plus pieci.Trešajā ceturtdaļā “delfīni” vispirms nokļuva zaudētājos, bet tad pārsvaru pieaudzēja līdz 61:51. Aptuveni piecu punktu starpību mājinieki saglabāja līdz ceturtās ceturtdaļas vidum, kad neliela ofensīva izdevās BK Ventspils basketbolistiem, un pēc Bankevica metiena viņi atkal atguva vadību (66:65).Pusotru minūti līdz beigām ventiņi vēl bija vadībā 75:73, taču pāris kļūdas un neprecīzi metieni nervozajā izskaņā ļāva panākumu gūt Norčēpingas basketbolistiem.Otrā K grupas otrās kārtas spēlē Lisabonas Benfica, kas pirmajā spēlē zaudēja BK Ventspils basketbolistiem 65:100, ar 64:67 zaudēja franču klubam Dinkerkas Gravelines, kas 1.februārī būs ventspilnieku nākamie pretinieki.