Rīgā +6 °C
Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Viduvējā cīņā Barons/LMT sagrauj Ventspils basketbolistus

Kvalitātes ziņā viduvējā cīņā Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas pirmajā spēlē trešdien uzvarēja Barons/LMT, kas viesos ar negaidīti lielu pārsvaru pieveica BK Ventspils vienību - 94:70.

Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas pirmajā spēlē BK Ventspils savā laukumā uzņem Barons/LMT vienību. Pēc spēles pirmā puslaika rezultāts ir 41:37 par labu Barons/LMT.

Lai gan rezultāts auga ļoti līdzīgi, tas tomēr neataino cīņas patieso gaitu. Rīdziniekiem katastrofāli neveicās soda metienu realizācijā (garām lidoja pirmie desmit soda metieni, pirmajā puslaikā kopumā mērķi sasniedza tikai četri no 17 metieniem!). Neprecīzi viņa meta pat no groza apakšas. Pamazām viesi gan sāka atgūties un pārņēma vadību, otrās ceturtdaļas beigās sasniedzot sešu un punktu pārsvaru - 36:30 un 39:24. Pirmajā puslaikā Barons/LMT iemeta piecus no desmit tālmetieniem, uz ko mājnieki atbildēja tikai vienu precīzu metienu no septiņiem. Vienīgi cīņā zem groza valdīja līdzīga cīņa.

Otrajā puslaika sākumā rīdziniekiem izdevās ievērojams izrāviens, tomēr laukumā visā puslaikā ritēja kļūdām bagāta cīņa. Barons/LMT bija maķenīt veiksmīgāki, iekrāja arvien lielāku pārsvaru un uzvarēja pārliecinoši.

Finālsērijas otrā spēle notiks piektdien Rīgā.

x x x

LBL finālsērija

BK Ventspils 70:94 Barons/LMT

BK Ventspils: Zaķis 16, Kings 14, Jurevičus 13, Kārters 7, Veselovs 4, Bērziņš 4, Strēlnieks 4, Vairogs 4, Sokolovs 2, Umbraško 1, Bertāns 1.

Barons/LMT: Ebernetijs 16, Šķēle 14, Brūniņš 14, Adomaitis 11, Bērziņš 10, Skirmants 9, Okafors 7, Viļums 7, Kravčenko 3, Dušelis 3.

Morozs: Bijām ļoti labi sagatavojušies

Latvijas futbola klubs RFS UEFA Eiropas līgas mačam ar Frankfurtes Eintracht bija ļoti labi sagatavojies, atzina rīdzinieku galvenais treneris Viktors Morozs.

Miris bijušais Marokas izlases futbolists Barada

Bijušais Marokas vīriešu futbola izlases spēlētājs Abdelazizs Barada miris 35 gadu vecumā, ceturtdien pavēstīja viņa karjeras laikā pārstāvēti Francijas klubi Marseļas "Olympique...