Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Zemgale 39 sekundes pirms spēles beigām izrauj uzvaru pār ASK/Bukiem

Pateicoties Ilmāra Bergmaņa precīzajam divpunktu metienam no groza apakšas 39 sekundes pirms spēles beigām, BK Zemgale basketbolisti pirmdien viesos ar 88:86 varēja svinēt uzvaru pār Gulbenes ASK/Buki vienību.

Zemgalieši tikai spēles sākumā bija nelielā vadībā, kad līdera grožus savās rokās droši pārņēma gulbenieši. Tomēr cīņas galotnē viņi tos zaudēja. Vēl trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Artūra Brūniņa precīzā metiena mājinieki bija vadībā ar 84:81. Turpinājumā Bergmanis bija precīzs no groza apakšas, bet divas minūtes un 25 sekundes pirms finālsvilpes Kaspars Raiskums bija precīzs no trīspunktu atzīmes un panāca 86:84 par labu Zemgalei. Pusotru minūti pirms beigām Gundars Rauza atguva neizšķirtu (86:86), taču 39 nepilnu minūti vēlāk uzvaras grozu Zemgales labā guva Bergmanis.

Pēdējā pusminūtē gulbeniešiem bija trīs iespējas panākt vismaz neizškirtu, taču tās palika neizmantotas. No groza apakšas neprecīzs bija Brūniņš, bet pēdējās sekundes garām meta arī Rauza un Jansons.