Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Austrietis Eders uzvarējis sezonas pēdējās biatlona sacensībās

Austrietis Simons Eders svētdien kļuvis par biatlona Pasaules kausa izcīņas sezonas pēdējo sacensību uzvarētāju.

Finālsacensībās Hantimansijskā 15 km distancē ar kopējo startu, kurā piedalījās 30 sezonas labākie biatlonisti, viņš četrās šaušanās nepieļāva nevienu kļūdu un finišā otrās vietas ieguvēju savu tautieti Dominiku Landertingeru apsteidza par 12 sekundēm.

Pasaules kausa ieguvējs Ūle Einārs Bjerndalens ierindojās trešajā vietā un nodrošināja uzvaru kopvērtējumā arī šajā disciplīnā. Izcilais norvēģu biatlonists iepriekš izcīnīja Mazos kristāla globusus arī sprintā un iedzīšanas vērtējumā. Norvēģijas izlase arī izcīnīja Nāciju kausu.

Svētdien sacensības ar kopējo startu aizvadīs arī dāmas. Kopvērtējumā pirms pēdējām sacensībām Helēnai Junsonei un Kati Vilhelmai ir pa 915 punktiem, Magdalēnai Noinerei 878 un Tūrai Bergerei 866 punkti.