Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Bjerndālens kļūst par pasaules čempionu arī biatlona klasikā

Norvēģis Ole Einars Bjerndālens Pjončanā (Koreja) notiekošajā pasaules čempionātā uzvarējis arī biatlona klasiskajā 20 km distancē, iegūstot trešo no trim līdz šim iespējamajām zelta medaļām šāgada kungu sacensībās, informē sacensību rīkotāji.Bjerndālens četrās šautuvēs kļūdījās trīs reizes un tuvāko sekotāju vācieti Kristofu Stepanu, kurš kļūdījās vienu reizi, apsteidza par 14,1 sekundi.

Bronzas medaļu ar vienu kļūdu izcīnīja horvāts Jakovs Faks. Bjerndālens iepriekš Pjončanā uzvarēja arī sprinta un iedzīšanas disciplīnās.Labākais no Latvijas biatlonistiem bija Ilmārs Bricis, kurš lieliski sāka sacensību pēc otrās šaušanas kopvērtējumā ieņemot sesto vietu. Tomēr atlikušajās divās ugunslīnijās tika sašauta vien puse mērķu un gala rezultātā 48.pozīcija, no uzvarētāja atpaliekot par četrām minūtēm un 36,5 sekundēm.Ar četrām kļūdām 73.vietā ierindojās Gints Rozenbergs, Jānis Pleikšnis ar trim neprecīziem šāvieniem palika 75.vietā, Kristaps Lībietis ar piecām kļūdām finišēja 77.pozīcijā.Trešdien plkst.11.15 15 km klasiskajā distancē dosies dāmas un sacensības tiešraidē piedāvās LTV 7.kanāls.