Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Bricis, Rastorgujevs un Līduma labāko desmitniekā IBU kausa sacensībās

Latvijas biatlonisti Ilmārs Bricis un Andrejs Rastorgujevs izcīnījuši vietas labāko desmitniekā Norvēģijā notiekošā Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa izcīņas posma sacensībās 10 km sprintā.Bricis ierindojās septītajā, bet Rastorgujevs astotajā vietā. Šaušanā viņi abi pieļāva pa vienai kļūdai un finišā uzvarētājam francūzim Simonam Furkadam zaudēja attiecīgi 49,2 un 52,3 sekundes.

56.vietu 122 dalībnieku konkurencē ieņēma Jānis Bērziņš (+3:17,6; 1 kļūda). Edgars Piksons ierindojās 69.vietā (+3:40,4; 2), Toms Praulītis 96.vietā (+5:44,1; 4) un Rolands Pužulis 100.vietā (+6:02,1; 4).

Vietu labāko desmitniekā izdevās izcīnīt arī Madarai Līdumai 7,5 km sprinta distancē dāmām. Šaušanā viņa pieļāva divas kļūdas un ieņēma devīto pozīciju, uzvarētājai krievietei Julianai Deņisovai zaudējot 67,6 sekundes.

Gerda Krūmiņa ar divām kļūdām šaušanā ierindojās 30.vietā (+2:24,5), Žanna Juškāne ar četrām kļūdām – 61.vietā (+4:26,9) un Anete Brice ar piecām kļūdām – 69.vietā (+5:36,0). Sacensībās piedalījās 78 biatlonistes.

Pasaules kausa izcīņas pirmais posms paredzēts nākamnedēļ Zviedrijā.