Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Ernests Gulbis atspēlējas un uzvar Dmitriju Tursunovu

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā notiekošā PBZ Indoors turnīra pirmajā kārā ar 4:6, 6:4, 6:4 pieveica Krievijas tenisistu Dmitriju Tursunovu, informē sacensību rīkotāji.Spēles pirmajā setā kvalifikācijas turnīra uzvarētājs Tursunovs spēlēja veiksmīgāk par Gulbi, pārliecinoši uzvarot pie savas serves, kamēr Gulbim servējot punktus nācās izcīnīt smagās izspēlēs.

Līdz pat desmitajam geimam Latvijas tenisistam tomēr izdevās savu servi noturēt, taču pirmā seta beigās Gulbis tomēr zaudēja punktu pie savas serves un piekāpās tajā ar 4:6. Otrajā setā notikumi risinājās pretēji un Gulbis jau pirmajā geimā varēja lauzt pretinieka servi. Krievu tenisistam gan izdevās izvirzīties vadībā setā, taču tā izrādījās vienīgā reize kad Tursunovs bija priekšā, jo jau trešajā geimā Gulbis izmantoja vienu no breikbumbām, izvirzoties priekšā. Jau nākamajā geimā Latvijas tenisists teju izsēja iegūto pārsvaru, dāvādams Tursunovam divas breikbumbas, taču Gulbis atspēlējās un noturēja pārsvaru līdz pat seta beigām – 6:4. Trešajā setā notikumi risinājās līdzīgi otrajam. Arī šoreiz Gulbis trešajā geimā lauza pretinieka servi un līdz pat seta beigām noturēja pārsvaru, izcīnot uzvaru mačā ar 4:6, 6:4, 6:4.Otrajā kārtā Zagrebas turnīrā Ernestam Gulbim būs mājinieks Ivans Dodidžs, kurš pirmajā kārtā negaidīti ar 6:1, 6:4 sakāva turnīra galveno favorītu Igoru Andrejevu. Horvāts atrodas 425.pozīcijā ATP rangā. Gulbis ar Dodidžu līdz šim savā starpā nav spēlējuši.