Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 8. jūlijs
Adele, Antra, Ada

Gulbim Serbijas Open turnīrs beidzas pirmajā kārtā

Ernests Gulbis piedzīvojis zaudējumu Serbijas Open tenisa turnīra pirmajā kārtā. Otrdien Belgradā viņš ar 2:6, 4:6 piekāpās Ukrainas pārstāvim Iļjam Marčenko.

Pasaules ranga 33.vietas īpašnieks Gulbis, kurš turnīrā bija izlikts ar sesto numuru, pirmajā setā pirmo geimu uzvarēja, kad Marčenko (108.vieta ATP rangā) bija vinnējis jau četrus, tajā skaitā divus, servējot Ernestam. Sestajā geimā latvietis vienu zaudēto servi atspēlēja, taču jau nākamajā savējo zaudēja trešo reizi.

Otrā seta trešajā geimā Marčenko realizēja vēl vienu “breikbumbu” un pēc tam panāca 3:1 pārsvaru, ko nosargāja līdz mača beigām. Cīņa ilga stundu un 15 minūtes.

Marčenko bija vinnējis arī līdz šim vienīgo abu tenisistu savstarpējo spēli pērn Vašingtonā (toreiz Ernests guva traumu un cīņu nepabeidza).

Par piedalīšanos pamatturnīrā Gulbis saņēma čeku par 3775 eiro, taču reitinga punktus nenopelnīja

Māla seguma kortos notiekošā turnīra prēmiju fonds ir 416 650 eiro, ar pirmajiem diviem numuriem tajā izlikti mājinieku labākie tenisisti Novaks Džokovičs un Viktors Troickis.