Svētdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Gulbim Stokholmas turnīrs beidzas pirmajā kārtā

Ernests Gulbis piedzīvojis zaudējumu Stokholmas ATP tenisa turnīra pirmajā kārtā. Ceturtdien viņš bija spiests atzīt Spānijas tenisista Felisiano Lopesa pārākumu – 2:6, 4:6.Pašā mača sākumā Latvijas tenisa līderis izvirzījās vadībā 1:0, taču trešajā un piektajā geimā zaudēja savu servi un ļāva sāncensim izšķirošo pārsvaru 5:1.

Pirmais sets ilga tikai 22 minūtes.Otrajā setā Lopess uzvarēja Gulbja servētajā piektajā geimā, pēc tam realizēja savu servi un izvirzījās vadībā 4:2. Astotajā geimā Ernests nopelnīja trīs “breikbumbas” (3:4, 40:0) un ar trešo mēģinājumu to realizēja, panākot izlīdzinājumu 4:4. Diemžēl jau nākamajā geimā Gulbis vēlreiz zaudēja savu servi un brīdi vēlāk arī setu un maču, kas ilga 53 minūtes.Gulbis šobrīd pasaules ranga sarakstā ieņem 93.vietu, bet septiņus gadus vecākais Lopess, kurš Stokholmas turnīrā izlikts ar astoto numuru ir 34.pozīcijā. Oficiālos profesionāļu turnīru mačos viņi savā starpā līdz šim nebija tikušies.Lopess otrajā kārtā tiksies ar Beļģijas tenisistu Olivjē Rošū (87.vieta pasaules rangā).Stokholmas turnīra prēmiju fonds ir 600 000 eiro. Par piedalīšanos pirmās kārtas spēlē Gulbis nopelnīja 5175 eiro.