Rīgā +17 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Gulbim zaudējums Vinstonas-Seilemas ATP turnīra trešās kārtas mačā

Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim trešdien neizdevās turpināt savu uzvaru sēriju, piedzīvojot zaudējumu ASV pilsētā Vinstonā-Seilemā notiekošā _ATP World Tour 250 _sērijas turnīra pamatsacensību trešās kārtas mačā.

Gulbis, kurš sacensības uzsāka vēl no kvalifikācijas, ar rezultātu 6-4, 3-6, 2-6 piekāpās ATP ranga 25.vietā esošajam Spānijas tenisistam Marselam Granoljersam, kurš izlikts ar sesto numuru.

Šis mačs par vairākām stundām aizkavējās lietus dēļ, bet vēlāk to sekmīgāk uzsāka Gulbis un trešajā setā lauza pretinieka servi. Pie rezultāta 5-4 cīņa atkal tika pārtraukta lietus dēļ, bet pēc atsākšanās latvietis noservēja pietiekoši pārliecinoši un noslēdza pirmo setu savā labā.

Otrajā setā Gulbis nokļuva zaudētājos ar 1-4, bet pēc tam piedzīvoja zaudējumu, savukārt trešajā setā Gulbis atkal jau uzreiz zaudēja savu servi, nespējot vairs cīnīties par uzvaru mačā. Ceturtdaļfinālā Granoljerss cīnīsies ar francūzi Žo Vilfrīdu Tsongu, kurš izlikts ar pirmo numuru.

Kā ziņots, pirms šī mača Gulbis turnīrā bija izcīnījis piecas uzvaras četru dienu laikā. Sākotnēji latvietis kvalifikācijā kvalifikācijas pārvarēja divu rangā zemāk esošu tenisistu pretestību, bet izšķirošajā cīņā pieveicot arī poli Ježiju Janoviču, kuram iepriekšējos divos mačos šogad bija zaudējis.

Par kvalifikācijas un pamatsacensību pirmo divu kārtu pārvarēšanu Gulbis nopelnīja 25 vienspēļu ranga punktus.