Svētdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Gulbis cīņu ar Beneto nepabeidza sastiepta augšstilba muskuļa dēļ

Latvijas tenisists Ernests Gulbis svētdien Francijas atklātajā tenisa turnīrā pirmās kārtas cīņu ar mājinieku Žuljēnu Beneto nepabeidza dēļ sastiepta augštilba muskuļa, informē sacensību rīkotāji.

Savainojumu Gulbis guvis otrajā setā esot iedzinējos ar 1:2, kad pretiniekam bija serve.

"Otrajā setā pie rezultāta 1:2 es sastiepu kāju. Dzirdēju divus krakšķus. Pagaidām nezinu, kas noticis, taču pēc 20 minūtēm došos uz slimnīcu, kur veiks pārbaudes," pēc izstāšanās preses konferencē teica Gulbis.

Tenisists izteica cerību, ka nekas nopietns nebūs noticis. "Iespējams ir viss, taču visticamāk, ka nedaudz esmu sastiepis muskuli. Ceru, ka nekas nopietns," atzinis Gulbis.

Viņš atzina, ka ir neapmierināts ar neveiksmi, jo Francijas atklātajam čempionātam bja labi sagatavojies. Tomēr daudz pārdzīvot Latvijas labākais tenisists negrasās. "Manā karjerā būs vēl deviņi, varbūt astoņi gadi, tāpēc man būs vēl 20 "Grand Slam" turnīri. ja kocentrēšos tikai uz vienu, tas nebūs labi," optimismu bija saglabājis Gulbis.

Jau ziņots, ka pēc zaudētiem diviem setiem ar 4:6, 2:6 un trešajā setā esot zaudētājos ar 0:1, Gulbis spēli pret Beneto atteicās turpināt.

Svētdien Parīzē neveiksmi piedzīvoja arī Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova, kura ar 2:6, 2:6 zaudēja Johannai Larsonei no Zviedrijas.