Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 8. jūlijs
Adele, Antra, Ada

Gulbis zaudē Berdiham Nicas tenisa turnīra ceturtdaļfinālā

Ernestam Gulbim nav izdevies iekļūt Nicas ATP turnīra pusfinālā. Ceturtdaļfināla spēlē Latvijas tenisists ar 1:6, 4:6 piekāpās pasaules ranga sestās vietas īpašniekam un turnīrā ar otro numuru izliktajam čeham Tomašam Berdiham.Pirmajā setā īsta cīņa nesanāca. Brīžam Gulbis ar pretinieku cīnījās kā līdzīgs un vienīgajā vinnētajā geimā atstāja Berdihu “sausā”, taču pievīla pārāk biežās kļūdas sitienos no neērtās puses.

Turpretī Čehijas tenisists kļūdījās ļoti reti.Otrajā setā latvietis mazliet labāk izmantoja savas serves priekšrocības, bet sestajā geimā arī realizēja pirmo “breikbumbu” un panāca 4:2 savā labā. Diemžēl tūdaļ pat Berdihs revanšējās un izlīdzināja rezultātu, bet pēc tam vēlreiz vinnēja Ernesta servi un pabeidza nepilnu pusotru stundu ilgušo cīņu savā labā.Gulbis un Berdihs līdz šim bija tikušies divas reizes, katrs tenisists izcīnīja pa vienai uzvarai.Jau ziņots, ka Nicas turnīra pirmajos divos mačos Gulbis uzvarēja itālieti Fabio Fonjīni 3:6, 6:3, 6:3 un Uzbekistānas tenisistu Denisu Istominu 6:3, 4:6, 6:3. Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Ernests nopelnīja 11 800 eiro prēmiju un 45 reitinga punktusBerdiha pretinieks pusfinālā būs pasaules ranga 12.vietas īpašnieks spānis Nikolass Almagro (3.), kurš ceturtdaļfinālā pieveica savu tautieti Pablo Anduharu 6:1, 6:4.Pārējos ceturtdaļfināla mačos Aleksandrs Dolgopolovs (5.) pārspēja turnīra galveno favorītu Dāvidu Fereru no Spānijas (1.) 6:4, 1:6, 7:5, bet rumānis Viktors Hanesku uzvarēja Robinu Hāsi no Nīderlandes 6:2, 2:0 (Hāse maču nepabeidza).Svētdien Parīzē sāksies šāgada otrais Grand Slam turnīrs Francijas atklātais tenisa čempionāts.