Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Latvijas izlasei regbijā-7 septītā vieta Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Latvijas izlase regbijā-7 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Polijas pilsētā Sopotā izcīnījusi septīto vietu desmit komandu konkurencē, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija.Turnīra otrajā dienā apakšgrupas pēdējā spēlē Latvijas regbisti piekāpās Portugālei 0:52 un noslēguma turnīra tabulā ieņēma trešo vietu.

Pusfinālā par 5.-8.vietu Latvijas komanda zaudēja Čehijai 19:33, bet spēlē par septīto vietu uzvarēja Luksemburgu 29:14.Jau ziņots, ka apakšgrupas turnīrā pirmajā dienā Latvijas izlase zaudēja Zviedrijai 7:36, kā arī uzvarēja Luksemburgu 27:12 un Ungāriju 17:0.Galvenā trenera Raimonda Priednieka vadītajā Latvijas regbija-7 izlasē bija iekļauti: Renārs Reiniks (RK 1964), Uģis Rupainis, Valters Raņķis, Gunārs Andersons (visi RK Miesnieki), Nauris Bērziņš, Māris Arājs (LMT/Eži), Kristaps Jakušs (RK Baldone), Vigo Valdavs, Ainārs Bērziņš, Dāvis Zagorskis (RK Livonia).Eiropas regbija-7 čempionāta kvalifikācija sastāv no sešiem turnīriem. Katras valsts izlase piedalās divos no tiem. Deviņas labākās komandas ar atlasē iegūto lielāko punktu skaitu kvalificēsies finālturnīram, kas notiks Vācijā.Latvijas izlase nākamo turnīru aizvadīs 23.un 24.maijā Maskavā.

Miris bijušais Marokas izlases futbolists Barada

Bijušais Marokas vīriešu futbola izlases spēlētājs Abdelazizs Barada miris 35 gadu vecumā, ceturtdien pavēstīja viņa karjeras laikā pārstāvēti Francijas klubi Marseļas "Olympique...