Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Latvijas orientieristi startējuši Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā

Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā orientēšanās sportā Šveicē Latvijas sportiste Aija Skrastiņa izcīnījusi 11.vietu. 6,3 kilometru distancē viņa uzvarētājai Minnai Kaupi no Somijas zaudēja divas minūtes un 44 sekundes. Sprinta distancē (2,8 km) uzvarēja šāgada Pasaules kausa ieguvēja norvēģiete Anne Margrēte Hauskena, bet Skrastiņa ierindojās 19.

vietā (+1:27). Sezonas kopvērtējumā Latvijas orientieriste ierindojusies 17.vietā.Vīru sacensībās dubultuzvaru gan 8,2 km, gan 3,1 km sprintā izcīnīja Pasaules kausa ieguvēja šveicietis Daniels Hubmans. Garākajā distancē Latvijas labākais orientierists Mārtiņš Sirmais izcīnīja 17.vietu (+3:29), bet Edgars Bertuks 22.vietu (+4:05). Sprintā Sirmajam 22.vieta (+1:37), Bertukam 34.vieta (+2:11). PK kopvērtējumā Sirmais ierindojies 17.un Bertuks 38.vietā.