Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Latvijas peldētāji pasaules čempionātu turpina pieticīgi

Latvijas peldētājs Nikolajs Maskaļenko otrdien ieņēma 39.vietu Spānijas pilsētā Barselonā notiekošā pasaules čempionāta 50 metru brasa distancē.

Priekšsacīkstēs Maskaļenko distanci veica 28,20 sekundēs, uzvarētājam Kameronam van der Burgam no Dienvidāfrikas Republikas zaudējot 1,42 sekundes. Kopumā sacentās 83 sportisti, no kuriem trīs tika diskvalificēti, bet nākamajai kārtai kvalificējās 16 labākie dalībnieki.

Kā ziņots, Maskaļenko svētdien ieņēma 48.vietu 100 metru distancē.

Tikai nedaudz labāks sniegums pirmdien padevās Latvijas peldētājai Aļonai Ribakovai, kura 100 metru brasa distancē ierindojās 37.vietā.

Tāpat pirmdien 200 metru brīvā stila distancē startēja Uvis Kalniņš, kurš ieņēma 44.vietu.

Pasaules čempionāts ilgs līdz 4.augustam. Kopumā Latviju šajā čempionātā pārstāv pieci sportisti - bez Maskaļenko, Ribakovas un Kalniņa tajā piedalās arī Gabriela Ņikitina un Jānis Šaltāns.