Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Līduma Pasaules kausa sezonu sāk ar 64.vietu 15 km distancē

Latvijas biatloniste Madara Līduma ierindojusies 64.vietā Estešundā (Zviedrija) notiekošā Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās 15 kilometru distancē.Četrās šautuvēs Līduma pieļāva piecas kļūdas (1, 0, 1, 3) un, ņemot vērā piecas soda minūtes, finišēja pēc 52 minūtēm un 9 sekundēm. Par Pasaules kausa sezonas pirmo sacensību uzvarētāju kļuva mājniece Anna Karina Zideka, kura sašāva visus 20 mērķus.

Līduma viņai finišā zaudēja sešas minūtes un 42,9 sekundes.Gerda Krūmiņa ar sešām kļūdām ierindojās 88.vietā (+11:38,5), bet Žanna Juškāne, kura arī netrāpīja sešiem mērķiem, 96 dalībnieču konkurencē ieņēma 93.vietu (+12:35,9).Otro vietu trešdienas sacensībās ieņēma francūziete Marī Lora Brunē (+0:08,9), trešo – vēl viena Zviedrijas biatloniste Helēna Ekholma (+0:42,7). Viņas abas šautuvē kļūdījās pa divām reizēm.Ceturtdien Estešundā notiks sacensības 20 km klasiskajā distancē vīriem. Piektdien un sestdien biatlonisti sacentīsies sprintā, bet svētdien paredzētas iedzīšanas sacensības.