Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Mikitenko un Vandžiru uzvar Londonas maratonā

Irina Mikitenko no Vācijas un kenijietis Samuels Vandžiru svētdien izcīnījuši uzvaras Londonas maratonā, vienā no prestižākajiem skrējieniem pasaulē.Mikitenko par Londonas maratona uzvarētāju kļuva otro gadu pēc kārtas. No galvenajām konkurentēm viņa atrāvās 10 km līdz finišam un mērķi sasniedza pēc divām stundām, 22 minūtēm un 11 sekundēm.

Otrajā vietā finišēja Mara Jamauči no Lielbritānija (2.23:12), trešā bija krieviete Lilija Šobuhova (2.24:24).Pekinas olimpisko spēļu čempions Vandžiru finišēja pēc divām stundām, piecām minūtēm un 10 sekundēm. Pirms gada Londonas maratonā viņš ieņēma otro vietu.

Miris bijušais Marokas izlases futbolists Barada

Bijušais Marokas vīriešu futbola izlases spēlētājs Abdelazizs Barada miris 35 gadu vecumā, ceturtdien pavēstīja viņa karjeras laikā pārstāvēti Francijas klubi Marseļas "Olympique...