Sestdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

papildināta - Lietuvas galda tenisiste kļuvusi par Eiropas čempioni

Lietuvas galda tenisiste Rūta Paškauskiene uzvarējusi Sanktpēterburgā notiekošā Eiropas čempionāta dāmu vienspēļu turnīrā. Ceturtdaļfinālā viņa ar 4:3 uzvarēja ungārieti Georginu Potu, pusfinālā ar 4:2 Venliņu tan Monfardīni no Itālijas, bet izšķirošajā cīņā par zelta medaļu – ķīniešu izcelsmes Austrijas pārstāvi Ža Ļu 4:2 (11:7, 11:9, 11:8, 13:15, 7:11, 11:8).

Pagājušā gada Eiropas čempionātā Paškauskiene pāri ar serbu Aleksandru Karakaševiču izcīnīja bronzas medaļu jauktajās dubultspēlēs.Vīru vienspēļu turnīra finālā tikās abi Eiropas ranga līderi Vladimirs Samsonovs no Baltkrievijas un vācietis Timo Bolls. Ar 4:2 (12:14, 12:10, 11:5, 11:7, 7:11, 11:5) uzvarēja Bolls un nosargāja čempiona titulu.Dāmu dubultspēļu turnīrā par uzvarētājām kļuva ungārietes Georgina Pota un Kristīne Tota, bet vīru dubultspēlēs – vācieši Timo Bolls un Kristians Zuss.