Rīgā +18 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Riteņbraucējs Savickis uzvar sacensībās Lietuvā

Latviešu riteņbraucējs Mārtiņš Savickis svētdien izcīnīja uzvaru Lietuvas šosejas riteņbraukšanas sacīkšu seriāla otrajā posmā, aģentūru LETA informēja velosportista pārstāvētās Alpha Baltic - Maratoni.lv komandas menedžeris Monvīds Pālens.

Sporta klases braucējiem bija jāveic 13 apļus gara distance Kauņas pilsētas centrā. Distances vidū Savickis kopā ar septiņiem lietuviešu riteņbraucējiem veica veiksmīgu izrāvienu. Atrāviena grupa sacīkšu otrajā daļā iekrāja apmēram minūti lielu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem, kuru ar zināmā lietuviešu riteņbraucēja Tomasa Vaitkus un Best komandas pūliņiem izdevās sadeldēt pāris apļus pirms finiša.

Sacensību turpinājumā noformējās jauna līderu grupa, kurā bija arī Savickis. Finiša spurtā tieši latviešu riteņbraucējs izrādījās ātrākais, tādējādi izcīnīdams savu pirmo uzvaru sezonā.

Savickis 101 kilometru garo distanci veica divās stundās 32 minūtēs un 51 sekundē. Sekundi aiz viņa finišēja lietuvietis Venants Lašins, bet trešo vietu ieņēma Justs Klimavičs.