Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Tambijevam divas rezultatīvas piespēles MHL čempionāta spēlē

Divas rezultatīvas piespēles Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā sestdien iekrāja Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs, bet cita Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvētā Balašihas MVD komanda cieta zaudējumu rezultatīvā cīņā.

Tambijeva pārstāvētā Voskresenskas Himik komanda savā laukumā ar 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) uzvarēja Sanktpēterburgas Serebrjanije ļvi komandu.

Uzbrucējs laukumā atgriezās pēc vienas spēles izlaišanas, ar rezultatīvām piespēlēm izceļoties otrajā trešdaļā, kad Himik guva savus trešos uz ceturtos vārtus.

Šīs sezonas 14 mačos Tambijevs tagad guvis piecus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Himik komandai šī bija pirmā uzvaras piecās spēlēs.

Citviet MVD komanda izbraukumā ar 4:7 (1:2, 1:4, 2:1) piekāpās Sanktpēterburgas SKA-1946 vienībai.

Dašutins, kurš vienības iepriekšējā čempionāta spēlē otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, šoreiz, spēlējot pirmajā uzbrucēju maiņā, pie rezultativitātes punktiem netika un soda minūtes nenopelnīja.

Pa diviem vārtiem SKA-1946 labā guva Dmitrijs Čališevs un Andrejs Rjašencevs.

Pēdējās sešās spēlēs MVD komanda piedzīvojusi piecus zaudējumus.

MVD hokejisti ar 31 punktu 21 mačā pašlaik atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma desmitajā vietā, bet "Himik" komanda ar 28 punktiem 21 spēlē ieņem šīs konferences 11.pozīciju.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacentīsies tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.

Šogad MHL A divīzijas Rietumu konferencē ir komandas ne tikai no Krievijas, Latvijas un Baltkrievijas, bet arī Čehijas un Ungārijas.