Rīgā +17 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Vācu biatlonistēm pārliecinoša uzvara PČ stafetes sacensībās

Vācijas komanda, kuras sastāvā startēja Franciska Hildebrande, Franciska Preusa, Vanesa Hinca un Laura Dālmeiere, piektdien guva uzvaru pasaules čempionāta biatlonā 4x6 kilometru stafetē sievietēm.Astoņās šaušanās, izmantojot vien sešas rezerves patronas, Vācijas komanda finišēja pēc vienas stundas 11 minūtēm un 54 sekundēm, par minūti apsteidzot Francijas komandu, kas ne tikai izmantoja deviņas rezerves patronas, bet arī mēroja vienu soda apli.

Savukārt, atpaliekot no francūzietēm sešas sekundes, bronzu izcīnīja Itālijas biatlonistes, kuras izmantoja deviņas rezerves patronas.Ārpus labāko trijnieka palika Krievijas komanda, kurai līdz bronzas medaļas pozīcijām pietrūka nedaudz vairāk kā desmit sekunžu. Piektajā vietā ierindojās Norvēģijas komanda, savukārt sesto pozīciju ieņēma Ukrainas biatlonistes.Latvijas biatlonistes šajās sacensībās nestartēja.Vācijas sieviešu komandai šis bija trešais tituls pēdējo piecu gadu laikā. Kopumā šajā disciplīnā Vācijas sieviešu komanda ir uzvarējusi astoņos pasaules čempionātos un četrās olimpiskajās spēlēs.Sestdien norisināsies stafetes sacensības vīriešiem, bet svētdien pasaules čempionātu noslēgs distances ar masu startu.Jau ziņots, ka Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien ar piecām soda minūtēm ierindojās 48.vietā 20 kilometru sacensībās, tādā veidā neizcīnot iespēju piedalīties sacensībās ar masu startu.Pēc pasaules čempionāta gaidāms arī Pasaules kausa noslēdzošais posms.