Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Vasermanim un Strautmanim otrā un trešā vieta Pasaules kausa posmā šaušanā ar pneimatisko pistoli

Latvijas šāvējs Emīls Vasermanis ceturtdien Brazīlijā Pasaules kausa posma sacensībās šaušanā ar pneimatisko pistoli desmit metru distancē ieņēma otro vietu, kamēr Lauris Strautmanis noslēdza labāko trijnieku

Vasermanis kvalifikācijā sašāva 586 punktus, sasniedzot labāko rezultātu, bet Lauris Strautmanis ar ar 580 punktiem kvalifikācijā ierindojās sestajā pozīcijā un arī iekļuva finālā, kurā sacensības turpināja astoņu labāko rezultātu īpašnieki.

Vēl Rihards Zorge ar 568 punktiem ieņēma 36.vietu 64 šāvēju konkurencē un nesasniedza finālu.

Savukārt finālā Strautmanis, sakrājot 217,3 punktus, izstājās pirms pēdējās kārtas un izcīnīja trešo vietu, kamēr Vasermanis pēdējā kārtā piekāpās itālim Federiko Nilo Maldīni. Vasermanis noslēdza finālu ar 236,4 punktiem, bet itālis sakrāja 237,8 punktus.

Jau ziņots, ka ceturtdien Agate Rašmane šaušanā ar pneimatisko pistoli desmit metru distancē kvalifikācijā sasniedza ceturto labāko rezultātu, bet finālā ieņēma piekto vietu.

Pasaules kausa posms Riodežaneiro beigsies otrdien.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...