Svētdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Volejbola izlase ar 0:3 zaudē Slovēnijai

Latvijas izlases volejbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē Roterdamā ar 0:3 (22:25, 20:25, 20:25) zaudēja Slovēnijai un ievērojami sarežģīja sev situāciju cīņā par iekļūšanu finālā. Sestdien Latvijas volejbolisti tiksies ar mājiniekiem Nīderlandes izlasi, svētdien — ar Azerbaidžānu.

Mača sākums nedaudz veiksmīgs izdevās Latvijas volejbolistiem (5:3). Taču tad viņi sāka pārāk daudz kļūdīties un nonāca zaudētājos 11:16. Latviešiem vēl gan izdevās panākt 20:21, bet seta galotnē lūzums nesanāca — 22:25.Otrā seta vidū, kad slovēņi bija panākuši 14:9 pārsvaru, veiksmīgi spēlē iesaistījās rezervisti Petruševics un Petrovs, ar kuru palīdzību izdevās panākt neizšķirtu 15:15. Taču arī šoreiz izšķirošajos brīžos nosvērtāki un precīzāki bija pretinieki — 20:25.Tikai trešajā setā beidzot iespēlējās viens no Latvijas izlases potenciālajiem līderiem Gundars Celitāns. Taču ar epizodiskām veiksmēm izrādījās par maz — slovēņi savu līmeni stabili noturēja visa seta garumā un izcīnīja uzvaru trijos setos (trešais 20:25).