Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Bayern savā laukumā sagādā Barcelona zvaigznēm smagāko pērienu 10 gadu laikā

Ar pārliecinošu uzvaru otrdien savā laukumā UEFA Čempionu līgas pusfinālu uzsāka pērnie finālisti Minhenes Bayern, kas ar 4:0 sagrāva Spānijas klubu Barcelona. Tādējādi Vācijas klubs spēris platu soli pretī trešajam Čempionu līgas finālam četru sezonu laikā.

Bumbu praktiski visu spēli jūtami biežāk kontrolēja Barcelona, kuriem jau no pirmajām minūtēm laukumā devās Lionels Mesi, tomēr mājinieki ar saviem uzbrukumiem šoreiz satrieca spāņu aizsardzību, sagādājot smagāko zaudējumu šosezon - un ne tikai. Ar četru vārtu starpību Spānijas klubs nebija zaudējis kopš 2003.gada.

Pirmos vārtus mača 25.minūtē ar galvu pēc centrējuma guva Tomass Millers - pirmajā puslaikā tas bija vienīgais precīzais sitiens, lai gan iespējas bija abām komandām. Jau pašā otrā puslaika sākumā Viktora Valdesa sargātajos vārtos ielidoja otrā bumba - šoreiz pēc stūra sitiena bumbu pāri līnijai dabūja Mario Gomezs. Mača 73.minūtē Arjens Robens ar sitienu no asa leņķa panāca jau 3:0, bet treknu punktu sagrāvei 82.minūtē pielika Millers, gūstot savus otros vārtus mačā.

Tādējādi Bayern turpināja savu rezultatīvo sēriju - iepriekš uzvaras ar 6:1 un 4:0 bundeslīgā, vēl 6:1 Vācijas kausa pusfinālā, bet nu 4:0 pret Barcelona. Jupa Heinkesa vadītā Minhenes kluba veiksmīgā sezona turpinās.

Atbildes spēle 1.maijā notiks Barselonā, bet finālā iekļūs uzvarētāji abu maču summā. Tikmēr jau trešdienas vakarā Dortmundē otrajā pusfinālā gaidāms vēl viens Vācijas un Spānijas duelis - vietējie Borussia pret Madrides Real.

UEFA Čempionu līga. Pusfināla pirmā spēle. 2013.gada 23.aprīlis. Minhene, Allianz Arena.

Minhenes Bayern - Barcelona 4:0 (1:0)

Vārti: Millers (25', 82'), Gomezs (49'), Robens (73')

Sitieni (vārtu rāmī): 13(9) - 4(2)

Bumbas kontrole (%): 37-63

Stūra sitieni: 11-4

Dzeltenās kartītes: 3-4

Skatītāji: 68 000

Statistika: uefa.com