Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Skonto futbolisti Ziemas kausa mačā sagrauj Jelgavu

Pārliecinošu uzvaru virslīgas Ziemas kausa turnīra mačā ceturtdien izcīnīja Rīgas Skonto futbolisti, sperot solu pretī pusfinālam. B apakšgrupas otrās kārtas spēlē Skonto ar rezultātu 6:0 (2:0) sagrāva Jelgavas komandu.

Pirms tam trešdien uzvaru izcīnīja Rīgas Daugava, kas ar 3:1 pārspēja Liepājas metalurga futbolistus.

Līdz ar to pēc divām kārtām Daugavas futbolistiem ir seši punkti, kā arī viņi garantējuši sev vienu no pirmajām divām vietām B apakšgrupas kopvērtējumā un dalību turnīra pusfinālā. Skonto kontā ir četri punkti, liepājnieki tikuši pie viena punkta, bet Jelgava cietusi divus zaudējumus, turklāt ar kopējo vārtu attiecību 0:10.

Izšķirošajā kārtā nākamnedēļ savā starpā tiksies Rīgas Daugava un Skonto, kā arī Liepājas metalurgs ar Jelgavu

Tikmēr A apakšgrupā pēc divām kārtām līdere ar sešiem punktiem ir Ventspils, tai ar trim punktiem seko valsts čempione Daugavpils Daugava, kā arī virslīgas debitante Ilūkstes NSS, bet bez punktiem cīnās Jūrmala

Virslīgas Ziemas kausā, kas tiek organizēts ar mērķi komandām veiksmīgāk sagatavoties gaidāmajai sezonai, piedalās astoņas komandas, no kurām septiņas pārstāvēja virslīgas čempionātu 2012.gada sezonā. Savukārt Metta/LU komandas vietā cīnās Ilūkste NSS, kas izcīnījusi tiesības 2013.gada sezonā startēt virslīgas čempionātā.