Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

AC Milan ceturto gadu pēc kārtas neiekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

Titulētais Itālijas futbola klubs AC Milan ceturto gadu pēc kārtas nespēj iekļūt Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā milānieši divu spēļu summā ar 0:1 zaudēja Anglijas premjerlīgas vienībai Tottenham Hotspur. Labāko astoņniekā iekļuva arī Vācijas bundeslīgas kluba Gelzenkirhenes Schalke 04 futbolisti.

Atbildes spēlē Anglijā septiņkārtējiem Eiropas čempioniem AC Milan futbolistiem bija ievērojams teritoriāls pārsvars, taču mājinieku centība aizsardzībā un vārtsarga Gomesa veiksmīgais sniegums palīdzēja Tottenham nosargāt sev netipisku bezvārtu neizšķirtu un izcīnīt vietu ceturtdaļfinālā pirmo reizi kopš 1962.gada.Schalke futbolistiem pēc neizšķirta 1:1 viesos pret Valencia komandu savā laukumā izdevās gūt visai pārliecinošu uzvaru 3:1. Viesi gan pirmie izvirzījās vadībā, taču vēl līdz pārtraukuma Džefersons Farfans ar elegantu brīvsitienu pirmā puslaika beigās panāca izlīdzinājumu.52.minūtē pēc šveicieša Mario Gavranoviča sitiena bumba trāpīja abiem vārtu stabiem un tad šķērsoja vārtu līniju, bet jau kompensācijas laikā Farfans guva savus otros vārtus, nodrošinot Schalke komandai otro ceļazīmi uz Čempionu līgas ceturtdaļfinālu kopš 2008.gada.Jau ziņots, ka otrdien vietas labāko astoņniekā nopelnīja Barcelona un Doņeckas Šahtar futbolisti. Atlikušās astotdaļfināla spēles notiks nākamnedēļ.