Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Barcelona futbolisti Londonā nenosargā divu vārtu pārsvaru

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Londonas Arsenal futbolisti nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:0) ar pašreizējiem titula īpašniekiem Barcelona, kaut otrā puslaika vidū zaudēja ar divu vārtu starpību.Pirmajā puslaikā milzīgs teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, taču to realizēt viņiem nekādi neizdevās.

Toties otrajā puslaikā bija pagājušas tikai 24 sekundes, kad Zlatanam Ibrahimovičam beidzot izdevās atklāt rezultātu.13 minūtes vēlāk zviedru uzbrucējs otro reizi pārspēja Arsenal vārtsargu Almuniju, šķietami jau izšķirot šī ceturtdaļfināla pāra likteni. Taču vēl pēc 10 minūtēm tikko laukumā uzkainītais Teo Volkots vienus vārtus atguva. Bet sešas minūtes līdz beigām par sava tautieša Seska Favregasa nogāšanu soda laukumā noraidījumu izpelnījās Karless Pujols, un pats cietušais realizēja 11 metru soda sitienu – 2:2.Atbildes spēle paredzēta 6.aprīlī Barselonā. Šī pāra uzvarētāji pusfinālā tiksies ar Milānas Inter vai Maskavas CSKA futbolistiem.