Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Barcelona futbolisti zaudē punktus Kazaņā

Vieni no Eiropas Čempionu līgas galvenajiem favorītiem Barcelona kluba futbolisti D grupas turnīra otrās kārtas spēlē trešdien spēja panākt tikai neizšķirtu viesos pret pagājušā gada Krievijas čempioniem Kazaņas Rubin – 1:1.Abi vārti tika gūti no 11 metru atzīmes. Mājiniekus 30.minūtē vadībā izvirzīja Kristians Noboa, bet pusstundu vēlāk Dāvids Vilja panāca izlīdzinājumu.

Barcelona klubam uzvaru nespēja nodrošināt arī Lionels Mesi, kurš iesaistījās spēlē uzreiz pēc Viljas vārtu guvuma. Arī pagājušajā sezonā barselonieši grupu turnīrā nespēja uzvarēt Rubin komandu (1:2, 0:0).Par D grupas līderiem negaidīti kļuvuši København kluba futbolisti, kuri viesos guva panākumu pār Atēnu Panathinaikos 2:0.Samuela Eto trīs gūtie vārti nodrošināja pašreizējiem čempioniem Milānas Inter futbolistiem uzvaru 4:0 pār Brēmenes Werder. Četrus vārtus mačā pret Nīderlandes komandu Twente guva arī angļu kluba Tottenham spēlētāji (4:1). Abiem uzvarētājiem šie bija pirmie panākumi turnīrā.Otro uzvaru B grupā izcīnīja Lyon futbolisti, kuri viesos ar 3:1 pieveica Telavivas Hapoel. Pie pirmā panākuma tika Gelzenkirhenes Schalke komanda, kas, pateicoties diviem pēdējās 20 minūtēs gūtajiem vārtiem, ar 2:0 pārspēja Lisabonas Sporting.Rezervista meksikāņa Havjēra Ernandesa gūtie vārti piecas minūtes līdz pamatlaika beigām nodrošināja Manchester United futbolistiem minimālu uzvaru 1:0 viesos pār Valencia. Divās spēlēs mančestrieši tika vienu reizi spējuši raidīt bumbu pretinieku vārtos. Līderpozīcijas C grupā viņi dala ar Glāzgovas Rangers, kas sagādāja otro zaudējumu Turcijas klubam Bursaspor (1:0).

UEFA Čempionu līga

A grupa
Inter – Werder 4:0 (2:1).
Eto (21., 27., 81.), Sneiders (34.)
Tottenham – Twente 4:1 (0:0). Van der Vārts (47.), Pavļučenko (50. – 11 m, 64. – 11 m), Beils (85.) - Čadi (56.)

Farfans (73.), Huntelārs (85.)
Hapoel – Lyon 1:3 (0:2). Enjeama (79. – 11m) - Bastušs (7.- 11m, 36.), Pjaničs (90.+3)
Lyon     2 2 0 0 4:1 6
Schalke 2 1 0 1 2:1 3
Benfica 2 1 0 1 2:2 3
Hapoel  2 0 0 2 1:5 0