Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Bayern gūst minimālu uzvaru pār Lyon Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Minhenes Bayern futbolisti UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē savā laukumā trešdien ar 1:0 (0:0) uzvarēja Francijas klubu Lionas Olympique. Atbildes spēle paredzēta 28.aprīlī Lionā.Spēles pirmajās 20 – 25 minūtēs laukuma saimniekiem piederēja ievērojams teritoriālais pārsvars, un minheniešiem bija divas vai trīs labas iespējas pirmajiem gūt vārtus.

Puslaika vidū spēlē izlīdzinājās, taču cīņa lielākoties risinājās laukuma vidusdaļā.37.minūtē Bayern palika skaitliskā mazākumā. Par rupju spēli pret Lisandro sarkano kartīti izpelnījās Minhenes kluba saspēles vadītājs un uzbrukumu galvenais organizators Franks Riberī.Otrajā puslaikā nebija nospēlētas desmit minūtes, kad abas komandas atkal bija vienādos sastāvos. Divus brīdinājumus trīs minūšu laikā nopelnīja Žeremī Tualans. Viņam, tāpat kā Riberī, nāksies izlaist atbildes spēli.

Pēc šīs epizodes pārsvars arvien noteiktāk pārgāja Bayern futbolistu īpašumā. Vairākas reizes Lyon komandu glāba vārtsargs Lorī, bet 69.minūtē bija bezspēcīgs arī viņš.

Kārtējo reizi par Minhenes kluba glābēju kļuva Arjens Robens. Pēc viņa sitiena no aptuveni 25 metriem bumbu ar matu galiem aizskāra bavāriešu uzbrucējs Millers – 1:0.

Atlikušajā laikā viesiem reālu iespēju atspēlēties nebija, un tuvāk otro vārtu guvumam bija bavārieši.

Jau ziņots, ka pirmā pusfināla pāra pirmajā spēlē Milānas Inter ar 3:1 savā laukumā pārspēja pašreizējos čempionu titula īpašniekus Barcelona.