Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Bayern pēdējā minūtē izrauj uzvaru pār Mančestras United

Pateicoties Ivicas Oliča pēdējā minūtē gūtajiem vārtiem, Minhenes Bayern futbolisti otrdien savā laukumā ar 2:1 pārspēja Mančestras United vienību UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.Jau spēles otrajā minūtē rezultātu atklāja Mančestras United. Pēc centrējuma nokļūdījās minheniešu aizsargs, paslīdēja un tāpēc netika līdzi Veinam Rūnijam, kurš vienatnē iepretim vārtiem varēja netraucēti uztvert lidojošo bumbu un palēcienā triekt to zem vārtu pārlikņa.

Līdz pat otrā puslaika vidum cīņa ritēja vidējā tempā, daudz bumba bija laukuma vidusdaļā. Pamazām minhenieši arvien biežāk veidoja uzbrukumus viesu laukuma pusē un savu panāca. Ļoti aktīvs bija minheniešu līderis Franks Riberī, kura spēlēšana bija zem jautājuma zīmes, jo futbolistam joprojām raizes dara potītes savainojums. Spēles 77.minūtē viņš izpildīja soda sitienu, bumba aizsargu mūrī trāpīja pa Rūnija kāju un mainīja lidojuma virzienu. Mančestras United vārtsargs Edvīns van der Sārs tam nebija gatavs un varēja tikai noraudzīties, kā bumba ielido vārtu tuvajā stūrī. Mājinieki kļuva vēl aktīvāki, taču arī viesi atbildi parādā nepalika. Tikai laimīga sagadīšanās paglāba mājiniekus no otro vārtu zaudējuma: pēc stūra sitiena labu raidījumu ar galvu izpildīja Nemanja Vidičs, taču bumba triecās pret vārtu pārlikni.Šķita, ka spēle noslēgsies neizšķirti. Kompensācijas laika pēdējā minūtē enerģiski uzbrukumā rāvās Mario Gomess, pie soda laukuma viņš krita un bumbu zaudēja. Taču bumbas uztveršanā rupji kļūdījās Patriss Evrā, to uzreiz viņam atņēma Ivica Oličs un vienatnē izskrēja pret van der Sāru, viņu apspēlēja un ieraidīja bumbu tuvajā vārtu stūrī. Atbildes spēle notiks 7.aprīlī Mančestrā.